pmproperty.pl - Zarządzanie Nieruchomościami

Kontakt z nami

Imię i nazwisko

Twój adres e-mail

Twój adres e-mail

Aktualności

INFORMACJA !

Szanowni Państwo,
Uprzejmie informujemy, iż z dniem 01 lipca 2021r nastąpiła zmiana w dziale księgowym firmy PMProperty Zarządzanie Nieruchomościami, a tym samym adres e-mail: księgowa@pmproperty.pl jest już nieaktywny.

Aktualnie we wszystkich kwestiach księgowych i rozliczeniowych prosimy o kontakt bezpośrednio z:

Księgowość CRWM – biuro rozliczeń wspólnot mieszkaniowych:

tel. kom. 575-010-207
e-mail: biuro@crwm.pl

czynne od poniedziałku do czwartku w godz. 10:00-15:00

ul. Sucha 2a 30-601 Kraków

* Jednocześnie, informujemy i przypominamy, iż wszelkie zmiany związane z ilością osób w Państwa lokalach, zgodnie ze złożonymi oświadczeniami należy zgłaszać bezpośrednio do ADMINISTRATORA BUDYNKU (pisemnie lub mailowo) do 15 każdego miesiąca poprzedzającego miesiąc dokonania zmiany np. zgłoszenie do 15 lipca = wprowadzenie zmiany od 01 sierpniaINFORMACJA !

W związku z aktualną sytuacją epidemii w kraju a dotyczącą rozprzestrzeniania się „KORONAWIRUSA COVID-19” oraz wprowadzonymi zaleceniami przez Rząd informujemy, iż w okresie tej szczególnej ostrożności oraz konieczności ograniczenia bezpośrednich kontaktów osobowych, może wystąpić wydłużony czas reakcji na przyjazd firm zewnętrznych świadczących usługi.
Ponadto, od dnia 07/11/2020r do odwołania ze względu na powyższe oraz konieczność częściowej pracy zdalnej całego biura administracji PMProperty – kontakt bezpośredni, telefoniczny oraz e-mailowy z ADMINISTRACJĄ PMPROPERTY może być utrudniony lub ograniczony – w ramach działań profilaktycznych firmy w celu zmniejszenia ryzyka.
W związku z powyższym, liczymy na wyrozumiałość za co serdecznie dziękujemy.